امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۶۷۰۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴

مشاور دیپلماتیک رئیس‌جمهور فرانسه با دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار کرد

خرداد؛ امانوئل بن، مشاور دیپلماتیک رئیس‌جمهور فرانسه، با امیر دریابان علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیدار مشاور دیپلماتیک رئیس‌جمهور فرانسه با دبیر شورای عالی امنیت ملی

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، امانوئل بن، مشاور دیپلماتیک رئیس‌جمهور فرانسه، صبح چهارشنبه - ۱۹ تیر - با امیر دریابان علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.
همچنین محمدجوادظریف، وزیرخارجه کشورمان امروز ساعت ۱۵ میزبان امانوئل بن، مشاور دیپلماتیک رییس جمهور فرانسه خواهد بود.
پیش بینی می شود محور اصلی این دیدار موضوع برجام و تصمیم ایران بر ادامه کاهش تعهدات برجامی خود بر اساس بند ۲۶ و ۳۶ برجام باشد.
این سفر در پی رایزنی تلفنی اخیر روسای جمهور ایران و فرانسه انجام شده است.این دیپلمات فرانسوی حدود سه هفته پیش نیز به تهران سفر کرد و با تعدادی از مقامات وزارت خارجه رایزنی داشت.
امانوئل بون، همچنین در سفر اخیر خود به تهران با علی شمخانی دبیرشورای عالی امنیت ملی نیز رایزنی خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی

جناحی در کشور جایگاه ولایت فقیه را فراتر از قانون اساسی قرار داده و به دیگران تحمیل می کنند که این را قبول کنند/گر کسی ابراز التزام کند، گفته می‌شود اعتقاد ندارد و اگر ابراز اعتقاد کند، بهانه می‌آورند که التزام ندارد/رهبری نظام همچنان افزایش مشارکت در انتخابات را مهم‌ترین ضامن بقا و امنیت نظام می‌داند/آمده ایم که بمانیم