امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۶۷۴۲
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

تلاش وزارت دادگستری آمریکا برای جلوگیری از شهادت اعضای تیم مولر در مجلس نمایندگان

خرداد؛وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد که در روزهای گذشته با شهادت اعضای تیم تحقیق درباره انتخابات ۲۰۱۶ این کشور، در کمیته قضایی مجلس نمایندگان مخالفت کرده است.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، وزارت دادگستری آمریکا تلاش دارد مانع شهادت دو عضو تیم «رابرت مولر»، دادستان ویژه پرونده دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ در کمیته اطلاعات و قضایی شود. این خبر را روزنامه نیویورک تایمز امروز -چهارشنبه- گزارش داد.

وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد که در روزهای گذشته با شهادت «آررون زبلی» و «جیمز کارلس»، از اعضای تیم مولر، در کمیته قضایی مجلس نمایندگان مخالفت کرده است. روزنامه نیویورک تایمز تایید کرد که وزارت دادگستری از این دو مقام خواسته که در جلسه کمیته حاضر نشوند.

این در حالی است که مولر بناست در تاریخ ۱۷ جولای در برابر کمیته قضایی و عدالت مجلس نمایندگان حاضر شود و درباره پرونده دخالت احتمالی روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ ایالات متحده شهادت دهد.

نمایندگان کمیته قضایی مجلس نمایندگان هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده‌اند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی