امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۶۷۵۰
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۶

بن‌سلمان حلقه ویژه‌ای را برای اجرای ماموریت‌های پنهانی خود تشکیل داده است

خرداد؛افشاگر خاندان سعودی در مجموعه توئیت‌هایی نوشت که ولیعهد سعودی حلقه ویژه‌ای را برای اجرای ماموریت‌های ویژه پنهانی خود در جهان تشکیل داده است.

به گزارش خرداد، مجتهد، افشاگر اسرار خاندان آل سعود در مجموعه توئیت‌هایی نوشت که «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی از خدمات یک شرکت هواپیمایی دولتی در عربستان و تحت سازماندهی یک گروه کوچک از اطرافیانش که از اسرار او آگاهی دارند برای انتقال مواد مخدر، مشروبات الکلی و پول نقد با هدف پول‌شویی و همچنین جابه‌جایی افسران امنیتی مصری و مشاوران امنیتی و تیم‌های تروریستی، آدم‌ربایی و افراد ربوده شده و سفرهای ویژه به سرزمین‌های اشغالی استفاده می‌کند.

مجتهد ادامه داد که «عبدالله محمد بشیر السید» و برادرش «احمد بشیر السید» و ژنرال «عبدالعزیز الفغم» از جمله اعضای این تیم هستند که تحت پوشش شرکت هواپیمایی تجاری نیکسز فعالیت دارند.
برچسب ها: بن سلمان
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی