امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۶۹۰۲
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰

روحانی قانون موافقتنامه همکاری‌های گمرکی ایران و ویتنام را ابلاغ کرد

خرداد؛ رییس جمهوری قانون موافقتنامه همکاری و کمک متقابل اداری در موضوعات گمرکی بین گمرک جمهوری اسلامی ایران و اداره کل گمرک جمهوری سوسیالیستی ویتنام را برای اجرا ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی امروز- شنبه- قانون موافقتنامه همکاری و کمک متقابل اداری در موضوعات گمرکی بین گمرک جمهوری اسلامی ایران و اداره کل گمرک جمهوری سوسیالیستی ویتنام را برای اجرا ابلاغ کرد.

بر این اساس و با عنایت به اهمیت هماهنگی مناسبات گمرکی در فرآیند توسعه تجاری و تأمین اهداف اقتصادی آن و ثمربخش بودن استقرار یک بستر قانونی مناسب جهت گسترش تجارت سالم بین اتباع دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری سوسیالیستی ویتنام به منظور ایجاد تسهیلات مناسب در روابط اقتصادی دو کشور رئیس جمهوری این قانون را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.

این قانون همچنین، در راستای ارزیابی دقیق حقوق گمرکی، مالیات‌ها و سایر عوارض و هزینه‌ها در مورد کالاهای وارداتی و صادراتی و حصول اطمینان از اجرای صحیح اقدامات مربوط به ممنوعیت، محدودیت و کنترل کالاهای یاد شده، از سوی رئیس جمهوری ابلاغ شده است.
برچسب ها: هیات دولت ، ویتنام
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی