امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۶۹۱۸
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹

«پوتین» و «شی» شب‌ها در رختخواب دعا می‌کنند که «بایدن» رئیس‌جمهور شود

خرداد؛رئیس‌جمهوری آمریکا بار دیگر به نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور در سال ۲۰۲۰ حمله کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا، بار دیگر به «جو بایدن»، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور در سال ۲۰۲۰، حمله کرد و او را سیاستمداری «ضعیف و ناکارآمد» خواند.

ترامپ روز گذشته -جمعه- در جمع خبرنگاران در کاخ سفید گفت: «دموکرات‌ها مشکلات بسیاری را به بار آورده‌اند. آن‌ها گذاشته‌اند چین برای سال‌ها از ما جلو بزند. پکن مدت‌هاست که از ما دزدی می‌کرده است.»

وی گفت: «دیگر نمی‌‌توانند چنین کنند. در حال حاضر، شرکت‌ها در پی تعرفه‌ها از این کشور خارج می‌شوند. اما می‌دانید، وقتی کسی چون بایدن را می‌بینم... او آدمی است ضعیف و ناکارآمد. هر کسی که او را بشناسد این را می‌داند. آدم ضعیفی است. آدم ناکارآمدی است. رئیس‌جمهور شی به چنین آدمی می‌خندد.»

رئیس‌جمهوری آمریکا در ادامه گفت: «رئیس‌جمهور شی، پوتین و تمام این افراد شب‌ها به رختخواب می‌روند و دعا می‌کنند که آدمی مثل بایدن رئیس‌جمهور شود تا بتوانند همچنان ازمان دزدی کنند.»

برچسب ها: ترامپ
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی