امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۶۹۴۷
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷

لایحه تعیین تکلیف تابعیت فرزندان زنان ایرانی امروز در مجلس بررسی می شود

خرداد؛ نمایندگان در جلسه علنی امروز-یکشنبه-مجلس شورای اسلامی لایحه اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی را بررسی می کنند.

جلسه علنی امروز- یکشنبه- مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز در حدود ۳ ساعت جلسه غیرعلنی اصلاح ساختار بودجه را با حضور محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه بررسی کردند.

امیر حسین قاضی زاده هاشمی عضو هیات رییسه با قرائت دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی گفت: ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضایی درباره طرح یک فوریتی الحاق موادی به قانون نحوه اجرای ال چهل و نهم (۴۹) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و همچنین ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون انرژی درباره طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه های میعانات گازی و نفت خام با استفاده از سرمایه گذاری مردمی در دستور کار امروز نمایندگان قرار دارد.

وی افزود: گزارش کمیسیون مشترک در مورد طرح یک فوریتی تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی و لایحه اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی و همچنین طرح تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزی در جلسه علنی امروز بررسی می شود.

وی ادامه داد: نمایندگان همچنین گزارش کمیسون قضایی و حقوقی در مورد رد طرح یک فوریتی اصلاح ماده (۱۰۴۱) قانون مدنی اصلاحی مصوب یکم تیرماه ۱۳۸۱ را که یک فوریت آن در چهارم مهر ماه ۹۷ به تصویب رسیده بود، را امروز بررسی می کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی