امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۶۹۶۸
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸

فدراسیون فوتبال نمی‌تواند توپ‌های AFC را به ایران بیاورد

تولید کنندگان داخلی مشابه توپ‌ها را تولید می‌کنند!
خرداد؛ فدراسیون فوتبال به دلیل قانون حمایت از تولید کننده داخلی توپ‌های هدیه داده شده توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا را نمی‌تواند به کشور وارد کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا 500 توپ به فدراسیون فوتبال ایران هدیه داده اما مسئولان فدراسیون نمی توانند آنها را وارد کشور کنند و براساس قانون حمایت از تولید کننده داخلی فدراسیون فوتبال اجازه وارد توپ های استاندارد ای‌اف‌سی را ندارد. فدراسیون فوتبال برای برگزاری بازی های قاره ای و بین المللی مجبور به استفاده از توپ هایی است که استانداردهای فیفا را دارد.

تیم ملی به زودی درگیر بازی های مقدماتی جام جهانی خواهد شد و همچنین تیم های ایرانی هم باید در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کنند که این بازی ها با توپ های مخصوص کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می شود. حال خبر رسیده که قرار است طرح و شکل توپ های مورد نظر را به تولید کنندگان داخلی بدهند تا آنها مشابه توپ های ای اف سی را تولید کنند.هنوز مسئولان فدراسیون واکنشی به این اتفاق از خودشان نشان نداده اند.

منبع: خبرانلاین
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی