امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۷۱۵۷
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴

بازتاب سخنان امروز مقام معظم رهبری در رسانه های بین المللی

خرداد؛سخنان امروز مقام معظم رهبری مورد توجه رسانه‌های بین المللی قرار گرفته است.
به گزارش خرداد، فرمایشات امروز  آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی ایران، مورد توجه رسانه های بین المللی قرار گرفت:
 
رویترز در این باره نوشت: آیت الله علی خامنه ای رهبر ایران در مورد توقیف نفتکش ایرانی اعلام کرد دزدی دریایی انگلیس را بی‌جواب نمی‌گذاریم.
 
خبرگزاری فرانسه نیز در این مورد نوشت: آیت الله علی خامنه‌ای رهبر معظم ایران روز سه‌شنبه گفت ایران «قطعا به کاهش تعهدات خود در توافقنامه هسته‌ای ادامه می‌دهد.»
 
بلومبرگ نیز خبری را به صحبت‌های امروز رهبر ایران اختصاص داد. در این خبر آمده است: رهبر ایران اعلام کرده است که توقیف نفتکش ایرانی توسط انگلستان را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت.
 
دیلی استار هم رسانه دیگری بود که به فرمایشات رهبر ایران پرداخت. در این خبر می‌خوانیم که رهبر ایران بر لزوم واکنش به توقیف نفتکش ایرانی تاکید کرد و از تداوم کاهش تعهدات برجامی خبر داد.
 
تایمز آو اسراییل نیز فرمایشات رهبر ایران در مورد توقیف نفتکش ایرانی را منتشر کرد.
 
هارتص نیز در خبری به بیانات آیت الله خامنه ای پرداخت و محورهای فرمایشات رهبر انقلاب در مورد توقیف نفت ش ایرانی و کاهش تعهدات برجامی را منتشر کرد.
 
بی بی سی نیز در خبرهای امروز به سخنرانی رهبر ایران توجه کرد و در خبرهای خود، سخنان رهبر ایران را منتشر کرد.
 
الجزیره هم در اخبار امروز خود خبری را به سخنان رهبری اختصاص داد.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی