امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۷۱۶۸
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰

قانع نشدن مطهری و مافی از پاسخ وزیر دادگستری در مورد قتل در زندان فشافویه

خرداد؛سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از قانع نشدن دو نفر از نمایندگان از پاسخ های وزیر دادگستری در مورد قتل شیرمحمدعلی در زندان فشافویه خبر داد و گفت: سوال برای بررسی به صحن علنی ارجاع شد.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، به نقل از خانه ملت، «حسن نوروزی»، سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس، در تشریح دستور کار امروز کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر دادگستری در این کمیسیون برای پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان خبر داد و گفت: سوالات علی مطهری و پروانه مافی، نمایندگان تهران در مورد قتل علیرضا شیرمحمدعلی در زندان فشافویه بود که در روزهای پایانی سال 97 توسط دو قاتل سابقه دار رخ داد که وزیر توضیحاتی داد که در نهایت این دو نماینده از پاسخ های آوایی قانع نشدند.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: سوال  داریوش اسماعیلی نماینده سروستان، کوار و خرامه در مورد عدم کنترل بازار و قیمت کالاهای اساسی بود که وزیر مطرح کرد که با وجود امکانات اندک تمامی تلاش خود را برای کنترل این موضوع انجام دادیم که در نهایت این نماینده نیز از پاسخ های وزیر قانع نشد.

وی ادامه داد: سوال سوم توسط مهرداد بائوج لاهوتی نماینده لنگرود در مورد انتقال زندان ها از شهرها بر اساس برنامه ششم توسعه مطرح شد که در نهایت این نماینده از پاسخ های وزیر قانع نشد؛ بنابراین سوالات مطروحه مورد نظر به صحن علنی برای بررسی ارجاع می شود.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سوال بیت الله عبداللهی نماینده اهر و هریس در مورد عدم شناسایی عامل قتلی در روستایی در بخش مرکزی هریس بود که با توضیحات وزیر مقرر شد در فرصتی یک ماهه این موضوع بررسی شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی