امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۷۲۲۳
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶

هزینه تبلیغات انتخاباتی یاران قالیباف از جیب بیت‌المال! +عکس

خرداد؛ نوید رجایی‌پور، از مدیران سابق پرشین بلاگ، در توئیتی از مجید حسینی و هزینه‌های او در تبلیغات انتخابات مجلس نهم گفت.

نوید رجایی‌پور، مدیر سابق پرشین بلاگ، در توئیتی سید مجید حسینی را خطاب قرار داد و گفت: "در انتخابات مجلس نهم و لیست جبهه متحد اصولگرایان، ایشان و آقای ایازی مسئول بودند، برای تبلیغات در پرشین بلاگ گفتند فاکتور کنید برای معاونت فرهنگی شهرداری تهران! الان هم هزینه های حضور و برندینگ ایشان برای انتخابات آتی را صدا و سیما به عهده گرفته..."

هزینه تبلیغات انتخاباتی یاران قالیباف از جیب بیت‌المال! +عکس

سید مجید حسینی حدود ۱۴ سال است در حلقه اول نزدیکان قالیباف قرار دارد. او همه ویژگی‌های نواصولگرایی را دارد. هم تیپ نسل جدید است، اما وفاداری خود را به اصولگرایی و قالیباف و رفقای قدیمی، رها نکرده است. تبلیغات زیرپوستی حسینی نشان می‌دهد که او خودرا برای انتخابات مجلس یازدهم آماده می‌کند. 

حسینی در دوره شهرداری قالیباف در کنار چهره‌هایی همچون رسول بابایی فعالیت می‌کردند. ایجاد شبکه رسانه‌ای و ارتباط سایت‌های مختلف در حمایت از قالیباف کاری بود که توسط سید مجید حسینی انجام شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی