امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۷۲۳۵
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰

نرخ دلار ۷۰۰ تومان دیگر کاهش یافت

خرداد؛ نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (چهارشنبه) حدود ۷۰۰ تومان نسبت به دیروز کاهش یافت و به قیمت ۱۱ هزار و ۲۰۰ تومان فروخته شد، قیمت یورو نیز به ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان کاهش یافت.

قیمت دلار در ادامه روند کاهشی خود به سوی کف کانال ۱۱ هزار تومانی نزدیک شد، بر این اساس نرخ دلار در صرافی‌های بانکی که در ساعت پایانی کار دیروز ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان ثبت شده بود تا لحظه انتشار خبر ۷۰۰ تومان افت کرد.

صرافی‌های بانکی در ساعت ۱۴ امروز هر دلار را ۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری و به نرخ ۱۱ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می رساندند.

بهای خرید هر یورو نیز ۱۳ هزار تومان و فروش آن ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان شد.

میانگین بهای هر یورو در آخرین روز کاری گذشته در سامانه سنا ۱۳ هزار و ۹۷۶ تومان و هر دلار ۱۲ هزار و ۱۳ تومان بود.

همچنین نرخ فروش هر حواله یورو در سامانه نیما به ۱۳ هزار و ۱۰۲ تومان رسید، حواله هر دلار نیز ۱۱ هزار و ۶۷۶ تومان فروخته شد.

خنثی شدن تأثیر اخبار منفی مربوط به تحولات سیاست خارجی و امیدواری به توان بانک مرکزی برای کنترل بازار ارز از مهمترین دلایل افت بهای دلار و سایر ارزهای عمده است.
برچسب ها: دلار
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی