امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۷۳۳۱
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶

نبیه بری: اعمال تحریم علیه ملت‌ها و کشورها اقدامی غیرسازنده است

خرداد؛مدیرکل بین‌الملل و دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس مجلس لبنان در بیروت دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خرداد، نبیه بری در دیدار امیرعبداللهیان ضمن قدردانی از مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ثبات و امنیت لبنان، گفت: محور مقاومت در دو جبهه مبارزه با تروریسم و صهیونیسم شاهد پیروزی‌های بزرگی بوده است.

وی افزود: سیاست‌های تحریک‌آمیز برخی طرف‌های خارجی مورد تأیید ما نیست و اعمال تحریم‌ها علیه ملت‌ها و کشورها اقدامی غیرسازنده است.

نبیه بری با بیان اینکه روابط طبیعی ایران و عربستان و همکاری منطقه‌ای با هدف کمک به ثبات و امنیت جمعی همواره مورد توجه ما بوده، یادآور شد: صهیونیست‌ها در صدد هستند با ایجاد شکاف در منطقه، اهداف شوم خود را محقق سازند.

حسین امیرعبداللهیان نیز در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت سالگرد پیروزی لبنان در مقاومت سی و سه روزه علیه تجاوزات رژیم صهیونیستی، توسعه همه‌جانبه همکاری‌های پارلمانی و دولتی دو کشور را مورد تاکید تهران دانست.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران امنیت لبنان را امنیت منطقه می داند، ادامه داد: دور ماندن لبنان از بحران‌های منطقه‌ای همواره مورد تاکید تهران است.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با تاکید بر اینکه طرح به‌اصطلاح معامله قرن آمریکایی - صهیونیستی برای فلسطین و منطقه در واقع همان اهداف تجزیه منطقه را دنبال می‌کند، اضافه کرد: امروز پارلمان، ارتش، دولت و مقاومت لبنان دست در دست هم برای اعتلای لبنان عمل می کنند و تهران توسعه و امنیت پایدار لبنان را توسعه و امنیت ایران می‌داند.
برچسب ها: نبیه بری
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی