امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۷۳۳۲
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷

نقص فنی باعث فرود اضطراری هواپیمای حاجیان گلستان در تهران شد

خرداد؛مدیر کل فرودگاه های گلستان با تایید بروز نقص فنی در هواپیمای شرکت ایران ایر در مسیر گرگان - جده و فرود اضطراری آن در فرودگاه امام خمینی (ره) تهران گفت که حاجیان این پرواز پس از چند ساعت توقف با هواپیمای جایگزین به سفر زیارتی خود ادامه دادند.


علی متانت پنجشنبه شب در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هواپیمای شرکت ایران ایر با ۲۵۲ مسافر (حاجی) مقارن ساعت ۱۲ امروز از فرودگاه بین المللی گرگان به سمت عربستان پرواز کرد اما پس از ساعتی به دلیل نقص فنی جزیی با هماهنگی برج مراقبت در فرودگاه امام خمینی تهران به زمین نشست.

وی گفت: زائران گلستان حوالی ساعت ۱۸ عصر امروز با پرواز جایگزین عازم جده شدند و برابر آخرین اطلاعات واصله وارد عربستان شده اند.

وی با بیان اینکه اعزام حاجیان استان گلستان به سفر حج تمتع امسال با کمترین مشکل و تاخیر انجام شد، افزود: تا امروز دو هزار و ۸۰۰ حاجی با ۱۱ پرواز به عربستان عزیمت کردند و در مجموع چهار هزار زائر در قالب ۲۶ کاروان با ۱۶ پرواز تا ۲۹ تیرماه جاری از گرگان اعزام خواهند شد.

استان گلستان دارای دو فرودگاه در شهرهای گرگان و کلاله است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی