امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۷۴۸۰
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷

سردار شادمانی: احتمال می‌دهیم که آمریکایی‌ها پهپاد‌های خودشان را زده باشند

خرداد؛ معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: ما احتمال می‌دهیم که آمریکایی‌ها پهپاد‌های خودشان را زده باشند چرا که این اشتباهات را در رفتار، سوابق و عملکرد گذشته آمریکایی‌ها در منطقه تجربه کرده‌ایم.

سردار «علی شادمانی» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به ادعای واهی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا درباره مورد اصابت قرار دادن یک پهپاد ایرانی توسط ارتش تروریست آمریکا در خلیج فارس، اظهار کرد: از نظر ما ادعای ترامپ درخصوص هدف قرار دادن پهپاد ایرانی، یک شوخی بود.

وی افزود: اگر آمریکایی‌ها همچنان بر این ادعای خود پافشاری می‌کنند باید مدارک و دلایل مستند ارائه کنند.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء (ص) ادامه داد: ما احتمال می‌دهیم که آمریکایی‌ها پهپاد‌های خودشان را زده باشند چرا که ما این اشتباهات را در رفتار، سوابق و عملکرد گذشته آمریکایی‌ها در منطقه تجربه کرده‌ایم.

سردار شادمانی با بیان اینکه هیچ پهپادی از جمهوری اسلامی در روز ۲۷ تیر در منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز مورد هدف قرار داده نشد، عنوان کرد: پهپاد‌های ما در این روز پس از پایان ماموریت محوله، صحیح و سالم به محل مورد نظر بازگشتند.

وی خاطرنشان کرد: نه تنها پهپاد‌های ما در این روز مورد اصابت قرار نگرفت، بلکه هیچ مشکلی نیز در سیستم‌های راداری و مخابراتی آن‌ها به وجود نیامد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی

جناحی در کشور جایگاه ولایت فقیه را فراتر از قانون اساسی قرار داده و به دیگران تحمیل می کنند که این را قبول کنند/گر کسی ابراز التزام کند، گفته می‌شود اعتقاد ندارد و اگر ابراز اعتقاد کند، بهانه می‌آورند که التزام ندارد/رهبری نظام همچنان افزایش مشارکت در انتخابات را مهم‌ترین ضامن بقا و امنیت نظام می‌داند/آمده ایم که بمانیم