امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۷۴۹۲
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹

درخواست ناتو از ایران برای آزادی نفتکش انگلیسی

 خرداد؛ سخنگوی ناتو ضمن متهم کردن ایران به فعالیت های تنش آفرین، خواستار آزادی نفتکش هایی شد که مدعی است ایران توقیف کرده است.

به گزارش شفقنا به نقل از وب سایت ناتو،‌ اوآنا لونگسکو، سخنگوی ناتو امروز یکشنبه بیانیه ای منتشر و در آن مدعی شد ایران دو نفتکش را در تنگه هرمز توقیف کرده است.

در این بیانیه آمده است: ما توقیف دو نفتکش در تنگه هرمز را محکوم کرده و خواستار آزادی آن از سوی تهران هستیم. اعضای ناتو در خصوص فعالیت های تنش آفرین ایران نگران هستند. این چالشی واقعی برای آزادی ناوبری بین‌المللی به شمار می آید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی

جناحی در کشور جایگاه ولایت فقیه را فراتر از قانون اساسی قرار داده و به دیگران تحمیل می کنند که این را قبول کنند/گر کسی ابراز التزام کند، گفته می‌شود اعتقاد ندارد و اگر ابراز اعتقاد کند، بهانه می‌آورند که التزام ندارد/رهبری نظام همچنان افزایش مشارکت در انتخابات را مهم‌ترین ضامن بقا و امنیت نظام می‌داند/آمده ایم که بمانیم