امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۷۵۹۸
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰

اصلاح ساختار اقتصادی می‌تواند یک انقلاب بزرگ در اقتصاد کشور باشد

خرداد؛ رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: بودجه‌های سال 98 و 99 در واقع یک نگاه مقدماتی به اصلاح ساختار اقتصادی است.

الیاس حضرتی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی اصلاح ساختار اقتصادی در یک جلسه غیرعلنی مجلس، بیان کرد: موضوع اصلاح ساختار اقتصادی جزو بحث‌های مهم نظام جمهوری اسلامی ایران است که سازمان برنامه و بودجه و مرکز پژوهش های مجلس به صورت مشترک کار خوبی در این زمینه انجام داده اند.

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اصلاح ساختار اقتصادی در 4 محور و 9 سرفصل انجام می شود، افزود: احتمالا موضوع اصلاح نظام بانکی نیز به بحث اصلاح ساختار اقتصادی اضافه می شود و این امر مهم کشور  در 10 سرفصل مورد بررسی قرار می گیرد.

 

اصلاح ساختار اقتصادی می‌تواند یک انقلاب بزرگ در اقتصاد کشور باشد

 

وی ادامه داد: بحث اصلاح ساختار اقتصادی کشور حدود شش سال به طول می انجامد تا به صورت کامل اجرا شود که یک مرحله آن در قالب اصلاح بودجه 98 است که در سرازیری آن قرار گرفته ایم.

 

اصلاح ساختار اقتصادی که در شورای عالی اقتصادی قوای سه گانه مطرح است می تواند یک انقلاب بزرگ در اقتصاد کشور باشد که آرزوهای 200 سال گذشته ما را محقق کند

 

حضرتی با اشاره به اینکه مرحله بعدی اصلاح ساختار اقتصادی نیز در بودجه سال 99 رخ می دهد، تاکید کرد: بودجه های سال 98 و 99 در واقع یک نگاه مقدماتی به اصلاح ساختار اقتصادی است.

 

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اصلاح ساختار اقتصادی که در شورای عالی اقتصادی قوای سه گانه مطرح است می تواند یک انقلاب بزرگ در اقتصاد کشور باشد که آرزوهای 200 سال گذشته ما را محقق کند.

 

منبع: خانه ملت 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی