امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۷۶۳۸
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱

اگر ایران به رفتارش ادامه دهد، باید منتظر حضور نظامی گسترده‌تر در آب‌هایش باشد

خرداد؛وزیر خارجه بریتانیا در اقدامی مداخله‌جویانه از ایران خواست تا نفتکش این کشور و خدمه‌اش را آزاد کند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی گلوبال نیوز، «جرمی هانت»، وزیر خارجه بریتانیا، گزارشی کوتاه به پارلمان این کشور درباره توقیف نفتکش استینا ایمپرو ارائه کرد.

هانت امروز -دوشنبه- در جمع نمایندگان پارلمان این کشور در سخنانی بی‌اساس مدعی شد: «اگر ایران به رفتارش ادامه دهد باید منتظر حضور نظامی گسترده‌تر در آب‌هایش باشد.»

وی همچنین در اقدامی مداخله‌جویانه از ایران خواست تا این نفتکش و خدمه‌اش را آزاد کند.

وزیر خارجه بریتانیا در ادامه گفت که این کشور سطح امنیتی کشتی‌ها و نفتکش‌های عبوری از تنگه هرمز را سه برابر افزایش خواهد داد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی

جناحی در کشور جایگاه ولایت فقیه را فراتر از قانون اساسی قرار داده و به دیگران تحمیل می کنند که این را قبول کنند/گر کسی ابراز التزام کند، گفته می‌شود اعتقاد ندارد و اگر ابراز اعتقاد کند، بهانه می‌آورند که التزام ندارد/رهبری نظام همچنان افزایش مشارکت در انتخابات را مهم‌ترین ضامن بقا و امنیت نظام می‌داند/آمده ایم که بمانیم