امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۷۶۴۲
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۵

جزئیات جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات / امضای فرم‌های جدید با عنوان «جبهه سیاسی احزاب اصلاح‌طلب»

خرداد؛رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کشور جزئیات جلسه شب گذشته این شورا را تشریح کرد.

الهام فخاری رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کشور در گفت و با خبرنگار سیاسی ایلنا، عنوان کرد: در جلسه دیشب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات کشور که با حضور دبیران کل و نمایندگان احزاب عضو شورای هماهنگی تشکیل شد ضمن ارایه گزارشی از مباحث خانه احزاب و کمیسیون ماده ۱۰ احزاب، با موافقت اعضا فرم‌‌های اداری جدید ثبت این شورا به‌عنوان جبهه‌ سیاسی احزاب اصلاح‌طلب امضا و برای انجام فرایند قانونی تکمیل شد.

نماینده سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی افزود: در آخرین جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گزارش کمیته سیاسی شامل بحث و تحلیل شرایط و وضعیت سیاسی اجتماعی کشور و موارد داخلی شورای هماهنگی ارایه شد و تبادل نظر صورت پذیرفت.

فخاری یادآور شد: همچنین گزارش کمیته امور استان‌ها شامل گزارش وضعیت استان‌ها و همچنین شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان ارایه و بحث شد.
برچسب ها: جبهه اصلاحات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی