امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۷۷۲۱
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱

وزیر اطلاعات: جهانیان به اقتدار اطلاعاتی ایران اعتقاد و باور دارند

خرداد؛ وزیر اطلاعات گفت: جهانیان به اقتدار اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران با رشادت و جانفشانی‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) اعتقاد و باور دارند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی روز سه شنبه در حاشیه آیین رونمایی کتاب «انقلاب اسلامی دراستان سمنان به روایت اسناد ساواک» در تالار امیرکبیر دانشگاه سمنان به خبرنگاران ابراز داشت: اطلاع رسانی به مردم در ارتباط با اقدام‌های وزارت اطلاعات در بخش‌های مختلف در هر موردی که احساس به بیان موضوعات باشد انجام می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: اقدام‌های اطلاعاتی وزارت اطلاعات در ارتباط با دستگیری جاسوس‌ها بسیار زیاد است و در مورد بعضی از رویکردهای اطلاعاتی چون در زمان اجرا قرار دارد نمی‌توان موضوع را اکنون بازگو کنیم.
وزیر اطلاعات ادامه داد: در هر موردی که احساس کنیم کار اطلاعاتی تمام شده و به نتیجه نهایی رسیده و بازگو کردن آن به پیگیری مورد آسیب نمی رساند مردم را در جریان حماسه آفرینی فرزندانشان قرار می دهیم.

آگاهی اطلاعاتی جمهوری اسلامی بسیاری توطئه‌ها را در نطفه خفه کرد

علوی اضافه کرد: دشمنان و کشورهای مختلف جهان به اقتدار اطلاعاتی ایران باور دارند و جمهوری اسلامی با آگاهی اطلاعاتی کامل بسیاری از توطئه ها را در نطفه خفه کرده است.
وزیر اطلاعات تصریح کرد: در ۲ سال آینده در دیگر استان‌های کشور هم کتاب‌های نقش مردم در انقلاب اسلامی به روایت اسناد ساواک تدوین و رونمایی می‌شود و این کتاب در اختیار جامعه، فرهنگ دوستان و تاریخ دوستان قرار می گیرد.
وی تصریح کرد: نسل‌های جوان و نوجوان کشور نقش مردم در پیروزی انقلاب اسلامی را مطالعه می کنند و در مراجعه به تاریخ و کارکرد ملت و قیام آنان عبرت و آموزندگی بسیاری وجود دارد.
حجت الاسلام و المسلمین علوی تصریح کرد: ولایتمداری مردم و گوش به اشاره و فرمان رهبر معظم انقلاب بودن نشان از تعهد و بصیرت مردم است و با کتاب هایی از این دست که امروز رونمایی شد نقش مردم در جانفشانی های انقلاب به نسل جوان یادآوری می شود.
«انقلاب اسلامی در استان سمنان به روایت اسناد ساواک» مجموعه کتاب چهار جلدی است که وقایع انقلاب در استان سمنان را از ۱۳۴۰ تا سال ۱۳۵۷ پیروزی انقلاب اسلامی روایت می کند، این کتاب به همت مرکز بررسی اسناد تاریخی تدوین و منتشر شده است و امروز سه شنبه با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات رونمایی شد.
برچسب ها: وزیر اطلاعات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی