امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۸۰۶۹
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

تاج: تا 3 موضوع حل نشود، لیگ برتر برگزار نمی‌شود

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه برگزاری کلاس‌های داوری، از برگزاری لیگ برتر با سه شرط خاص گفت.
خرداد؛ سایت فدراسیون فوتبال نوشت: رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه برگزاری کلاس‌های داوری، از برگزاری لیگ برتر با سه شرط خاص گفت.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال درباره شروع لیگ برتر صحبت کرد و از سه شرطی که تا پیش از شروع لیگ برتر باید در ورزشگاه‌ها رعایت شود، خبر داد.

او در ابتدای صحبت‌های خود گفت: «برای شروع لیگ برتر نمیتوانم زمان دقیق بگویم. رسانه ها باید نقل قول درست را منعکس کنند. ممکن است بعضی  رسانه ها صحبت های من را به درستی منعکس نکنند اما از همه می خواهم که واقعیت ها را منعکس کنند.»
رئیس فدراسیون فوتبال درباره شرط‌های خود گفت: «لیگ زمانی شروع می شود که همه شرایط لازم در ورزشگاه ها فراهم شده باشد. اگر نتوانیم سه شرط گفته شده را فراهم کنیم ضرورتی برای برگزاری لیگ نداریم. اولین مورد این است که ورزشگاه ها باید حتما به بلیت الکترونیک مجهز شوند و هر کسی در خانه اش است بتواند به راحتی بلیت تهیه کند. برای ورزشگاه ها مجهز شدن به این شرایط کار سختی نیست. برخی می گویند ما مکانیزمهای لازم را نداریم اما این طور نیست. الان بسیاری از مکان ها به صورت الکترونیک بلیت می فروشد.در هواپیما هر کسی بلیت می خرد روی صندلی که خریده می نشیند. مسئله دومی که باید در ورزشگاه ها انجام شود دوربین ها هستند. تماشاگران برای فوتبال امتیاز به شمار می روند و مفید هستند اما اگر یکی دو تماشاگر نما در بین جمعیت باشد باید دوربین ها باشند تا فیلم ها گرفته شود و این افراد مشخص شوند تا این رفتارها تکرار نشود.»

تاج در پایان گفت: «سومین شرط این است که صندلی‌ها شماره‌گذاری باشد. کسی که در خانه‌اش بلیت خرید می‌کند باید صندلی‌اش شماره داشته باشد. این شرط آسانی است. باشگاهی ورزشگاهش این شرایط را دارد، حتما به سازمان لیگ اعلام کند تا لیگ را آغاز کنیم. برخی باشگاه‌ها زحمت کشیده و ورزشگاه‌ خود را آماده‌ کرده‌اند. هر باشگاهی نتواند ورزشگاهش را آماده کند، باید در استان‌های همجوار و بدون تماشاگر بازی کند. شاید سؤال بپرسند که چرا بازی بدون تماشاگر در ورزشگاه خودشان برگزار نشود که توضیح می‌دهم. دستگاه‌هایی که مسئول نظم و امنیت هستند، می‌گویند تیمی که در استان خودش بازی کند، مردم برای تیم خودشان در ورزشگاه جمع می‌شوند، بنابراین اگر در استان دیگری بدون تماشاگر باشد، بهتر است.امیدوارم همه دست به دست هم دهیم تا بتوانیم در بهترین شرایط به فوتبال کشور کمک کنیم.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی