امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۸۰۷۱
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸

مادیبو مایگا در آستانه پیوستن به پرسپولیس

ایلنا نوشت: مهاجم مالیایی مورد توجه سرخپوشان تهرانی قرار گرفته است.

مادیبو مایگا در آستانه پیوستن به پرسپولیس

پرسپولیس که برای تقویت خط حمله خودش نیاز مبرم به جذب یک مهاجم دارد در چند وقت اخیر گزینه‌های زیادی را مورد بررسی قرارداده و با آنها وارد مذاکره شده ولی هنوز با هیچکدام به توافق نهایی نرسیده است.

در همین راستا به تازگی یک مهاجم مالیایی به نام مادیبو مایگا مورد توجه کالدرون قرار گرفته و مذاکرات اولیه با او مثبت بوده است.

مهاجم مالیایی 31 ساله است که با قد 185 سانتی متری قرار است در نوک حمله سرخپوشان به میدان برود. او علاوه بر پست مهاجم نوک، توانایی بازی به عنوان وینگر چپ و راست را هم دارد و هم اکنون نیز در تیم ملی مالی حضور دارد.

آخرین تیم مایگا بوریرام تایلند بوده که او وضعیت ناموفقی در آن داشته به طوری که در فصل 2019، تنها در سه بازی برای این تیم به میدان رفت و قراردادش را با آن فسخ کرد.

مایگا پیش از این سابقه حضور در تیم‌های شناخته شده‌ای همچون کوئینزپارک رنجرز، متز، کازابلانکا و وستهام را داشته است. او همچنین با فوتبال در حاشیه خلیج فارس بیگانه نیست و در رزومه او بازی ‌در تیم‌هایی همچون الاتحاد و عجمان دیده می‌شود.
برچسب ها: پرسپولیس ، مادیبو
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی