امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۸۴۶۵
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۸

واکنش تهیه‌کننده «گاندو» به حمایت رهبری از ظریف+ عکس

خرداد؛ مجتبی امینی، تهیه‌کننده سریال «گاندو» به نامه ظریف به رهبر انقلاب و حمایت ایشان از وزیر امورخارجه واکنش نشان داد. او از ارادت خود به محمدجواد ظریف خبر داد.

واکنش تهیه‌کننده «گاندو» به حمایت رهبری از ظریف/ عکس

 مجتبی امینی، تهیه‌کننده سریال «گاندو» با انتشار متنی در توییتر به نامه محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه به رهبر انقلاب واکنش نشان داد و نوشت: «جناب آقای دکتر  ظریف! در سریال «گاندو» نه کسی به شما توهینی کرده است نه جسارتی... شما از ارادت ما به حضرتعالی و همکاران‌تان آگاه هستید. حیف نیست که برای مسائل حاشیه‌ای و کم اهمیت اینقدر وقت مقام معظم رهبری را بگیرید؟»

در روزهای اخیر رسانه‌ها گزارش دادند محمدجواد ظریف به دنبال پخش سریال «گاندو» در نامه‌ای به رهبر انقلاب از توهین، تهمت و تخریب‌ها در این سریال گلایه کرده است، سخنگوی وزارت امور خارجه نیز این موضوع را تایید کرد؛ سیدعباس موسوی توضیح داد: «رهبر انقلاب به جناب ظریف الطاف داشتند و بیان کردند مطلقا راضی نیستند نسبت به وزیر امورخارجه اهانتی صورت بگیرد.»

محمدجواد ظریف هم درباره محتوای پاسخ رهبری به نامه خود در خصوص سریال گاندو گفته بود: «رهبری همیشه به من محبت داشتند و من وامدار محبت ایشان هستم؛ این محبت همچنان ادامه دارد و اگر محبت‌های ایشان نبود، برخی اتفاقاتی که در بعضی جاها می‌افتد، امکان تحمل را از بین می‌برد.»

روایت «گاندو» از مسایل سیاسی کشور در زمان پخش این سریال از تلویزیون، با واکنش‌های متعدد و انتقادی همراه شده بود.

برچسب ها: گاندو ، مجتبی امینی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی