امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۸۹۲۳
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

شلیک 5 موشک از یمن به جنوب عربستان

خرداد؛یگان‎ موشکی ارتش یمن و انصارالله پنج فروند موشک بالستیک «زلزال-1» به سمت مناطق «نجران» و «عسیر» واقع در جنوب عربستان شلیک کرد.

یگان‎های موشکی و تک تیرانداز ارتش یمن و انصارالله طی 24 ساعت گذشته، مواضع ائتلاف سعودی در مرزهای دو کشور را هدف قرار دادند.


یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله امروز (سه‎شنبه) دو فروند موشک بالستیک «زلزال-1» را به سمت پایگاه‌های ارتش سعودی در منطقه «السدیس» در نجران شلیک کرد که به دنبال آن، شماری از مزدوران کشته و زخمی شدند.

نیروهای یمنی امروز همچنین سه فروند موشک «زلزال-1» را به سمت منطقه مرزی «عسیر» شلیک کردند، اما هنوز گزارشی درباره تلفات احتمالی ناشی از اصابت این موشک‌ها شلیک نشده است.

کشته شدن 39 شبه نظامی در جنوب عربستان

یگان تک تیرانداز یمن نیز طی 48 ساعت گذشته با انجام عملیات‎های مختلف در محور عسیر واقع در جنوب این کشور، 24 نفر از شبه‎نظامیان را از پای درآورد.

تک تیراندازان یمن امروز(سه شنبه) نیز مجموعا 15 نفر از عناصر مزدور وابسته به ارتش سعودی را در دو محور جازان و نجران هدف قرار دادند که 6 نفر از این شبه نظامیان در نجران و 9 نفر دیگر در جازان کشته شدند.

کشته شدن شماری از شبه‌‏نظامیان سودانی در جازان

یگان ارتش یمن و انصارالله دیروز همچنین تعدادی از شبه‎نظامیان سودانی را در جازان واقع در جنوب عربستان هدف قرار داد که در پی آن، تعدادی از عناصر مزدور سودانی کشته شدند.

سودان همچنان نقش پررنگ در کشتار مردم یمن دارد و به نظر می‌رسد قصد خروج از از این کشور را ندارد. سخنگوی شورای نظامی سودان هفته پیش گفته بود که «سربازان سودانی برای انجام ماموریت‌های ویژه در یمن حضور خواهند داشت».

شبه نظامیان سودانی بیش از چهار سال است که به عنوان مزدور ائتلاف سعودی در یمن علیه نیروهای انصارالله می‌جنگند که طی این مدت صدها نفر از سودانی‌ها کشته شده‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی