امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۸۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

ورود AFC به جنگ لوگوی سرخابی ها

توضیحات سایت AFC از تاریخچه و لوگوی باشگاه های پرسپولیس و استقلال در زمان تاسیس ، سوژه جدید کل کل سرخابی ها شده است.
خرداد؛ هواداران پرسپولیس با استناد به توضیحات سایت AFC از تاریخچه لوگو و پیشینه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سوژه جدیدی برای کل کل با هواداران آبی پوش پیدا کرده اند.

AFC در توضیحات تاریخچه نام و لوگوی باشگاه پرسپولیس به عبارت پایتخت کهن امپراطوری پارس یاد کرده است و نام پرسپولیس را برگرفته از این عنوان دانسته است.

اما در مقابل در توضیح پیشینه باشگاه و لوگوی استقلال به عبارت دوچرخه سواران اشاره کرده است که نام اولیه باشگاه استقلال در هنگام تاسیس بوده است .

اما هواداران پرسپولیس که همواره از همین مساله ، به عنوان دستمایه ای جهت کل کل با استقلالی ها بهره می برند این بار با استناد به توضیحات سایت رسمی AFC  جدیدترین سوژه خود را برای کری خوانی با استقلالی ها پیدا کرده اند.

هواداران استقلال هم در مقابل عنوان می کنند که که دوچرخه سواران ( نام پیشین باشگاه استقلال ) باشگاهی با قدمتی طولانی تر و به زعم آبی دوستان ریشه دارتر از پرسپولیس بوده است !

استقلال
برچسب ها: AFC ، پرسپولیس
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی