امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۸۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
ادعای رئیس سازمان ACA:

تیم علی‌اکبری قوانین را نقض کرد

خرداد؛ رئیس سازمان ACA درباره دلیل رفتن مبارز ایرانی از این سازمان و پیوستنش به سازمان UFC به صحبت پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از sherdog، امیر علی اکبری مبارز ایرانی در رشته هنرهای رزمی ترکیبی مدتی در سازمان روسی ACA فعالیت کرد تا اینکه توانست با جدایی از این سازمان، با UFC قرارداد ببندد.

آلکسی یاتسنکو رئیس سازمان ACA روسیه که امیر علی اکبری مبارز ایرانی مدتی در این سازمان مبارزه کرد درباره دلایل رفتن این ورزشکار ایرانی از این سازمان گفت: از طرف تیم امیر نقض قوانین صورت گرفت و تیم مدیریتی او تلاش زیادی کرد تا از پیگیری قانونی جلوگیری شود.  این موضوع پیچیده تر از اینها بود. در نتیجه ما او را از قراردادش با سازمان ACA کنار گذاشتیم. هر مبارز آزاد است که از این سازمان برود تا زمانی‌که به تمام تعهداتشان پایبند باشند. ساده است ما آنچه لازم باشد انجام می دهیم و مبارزها نیز هر چه خودشان بخواهند، کاملا براساس تطبیق دقیق با قراردادها خواهد بود.

امیر علی اکبری در حالی با سازمان UFC قرارداد بسته است که هنوز حریف و زمان و مکان مبارزه او مشخص نشده است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی