امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۹۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰

تاکید محمود عباس بر راه حل دو کشوری و مخالفت با سیاست‌های ترامپ در باره فلسطین

خرداد؛رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با هیاتی از اعضای حزب دموکراتیک کنگره آمریکا مخالفت خود را با سیاست‌های رئیس جمهور این کشور در قبال فلسطین اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت روسیا الیوم، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با هیات آمریکایی به ریاست هویر، رهبر اکثریت دموکرات در مجلس نمایندگان ایالات متحده در مقر  تشکیلات خودگردان واقع در شهر رام الله دیدار کرد.

وی در این دیدار بر لزوم راهکار دو کشوری طبق قطعنامه‌های مشروع بین‌المللی و مخالفت با دیکته‌ها و قطعنامه‌های آمریکا درباره قدس، آوارگان، مرزها و امنیت تاکید کرد.

عباس گفت: رژیم صهیونیستی به توافقنامه‌های دوجانبه‌ای که تحت نظارت بین‌المللی امضا شده احترام نمی‌گذارد و برای از بین بردن آن پافشاری می‌کند  و این امر رهبری فلسطین را مجبور ساخته تا تصمیمی مبنی بر متوقف ساختن این توافقات اتخاذ کند.

اعضای هیات آمریکا نیز  حمایت کامل خود از راه حل دو کشوری و تحقق صلح را ابراز کردند.
برچسب ها: محمود عباس ، ترامپ
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی