امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۹۱۵۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷

انتقاد مسئول اماراتی از رئیس جمهور مستعفی یمن

خرداد؛معاون رئیس پلیس دبی ضمن انتقاد از رئیس جمهور مستعفی یمن بر اهمیت جنوب این کشور تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ضاحی خلفان، معاون رئیس پلیس و امنیت کل دبی در صفحه شخصی خود در توییتر از تحولات میدانی اخیر در شهر عدن واقع در جنوب یمن انتقاد کرد.

خلفان خطاب به اهالی جنوب یمن گفت: متوسل شدن به درگیری در جنوب یمن راه حل مشکلات نیست، بلکه راه حل، تلاش در راستای تحقق امنیت در جنوب یمن است.

خلفان ضمن تاکید بر اهمیت جنوب یمن، خاطرنشان کرد: عربستان، امارات، بحرین، سودان و کشورهای ائتلاف عربی بر سر این که امنیت یمن ضروری است و اولویت آنهاست، اتفاق‌نظر دارند و هیچکس در مورد این مسئله اختلاف نظر ندارد.

وی در ادامه گفت: اگر جنوب یمن بار دیگر در حین ریاست جمهوری هادی سقوط کند اوضاع منقلب و دگرگون خواهد شد و بار دیگر جنوب این کشور اشغال خواهد شد و بنابراین ائتلاف تمامی چیزها را از دست خواهد داد. بزرگترین و مهمترین دستاورد ائتلاف، جنوب یمن است پس آن را رها نمی‌کند. این حرف آخر من در ارائه رویکردم است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی