امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۹۲۸۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

مجوز استخدام 13 هزار نفر در آموزش و پرورش گرفته شد

خرداد؛ سرپرست وزارت آموزش و پرورش درباره تعیین تکلیف وضعیت استخدامی نیروهای حق التدریس گفت: بر اساس نیاز این وزارتخانه موفق به اخذ ۱۲ تا ۱۳ هزار ردیف استخدامی از سازمان اداری و امور استخدامی شدیم.

به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش، «سید جواد حسینی» در حاشیه مراسم اختتامیه اردوی ملی دانش آموزان که در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد در جمع خبرنگاران افزود: آئین نامه تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس امروز (20 مردادماه) در کمیسیون اجتماعی دولت به تصویب نهایی می رسد.
وی تاکید کرد: تعداد 12 تا 13 هزار نیروی حق التدریس را  تا اول مهر ماه سال جاری جذب می کنیم و ما بقی نیز در طول برنامه ششم توسعه بر اساس نیاز وزارت آموزش و پرورش استخدام می شوند.
حسینی خاطر نشان کرد: آموزشیاران نهضت سوادآموزی و حق التدریسی ها ضمن اشتغال نباید از دوره های توانمندسازی جدا شوند یعنی همانند ماده ۲۸ باید در دانشگاه فرهنگیان دوره های مهارتی معلمی را بگذرانند.

آئین اختتامیه نهمین دوره اردوی ملی جشنواره مهارت های تشکیلاتی سازمان دانش آموزی شامگاه گذشته با حضور مسئولان وزارت آموزش و پرورش در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی