امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۹۴۱۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶

مهلت نام‌نویسی پزشکان برای استفاده از کارتخوان تمدید شد

خرداد؛ صاحبان حرفه و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی تا ۳۱ مرداد مهلت دارند در نظام سامانه فروش و استفاده از پایانه فروشگاهی (کارتخوان بانکی) نام‌نویسی کنند.

مدیرکل امور مالیاتی استان خراسان جنوبی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: براساس قانون بودجه سال ۹۸ تمامی فعالان مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی که مجوز فعالیت آنها توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان نظام پزشکی ایران یا سازمان نظام دامپزشکی و سازمان دامپزشکی ایران صادر می‌شود، مکلفند در چارچوب قانون مالیات‌های مستقیم نسبت به نصب، راه اندازی و استفاده از پایانه فروشگاهی از ابتدای سال ۹۸ اقدام کنند.

مهدی نباتی ادامه داد: بر همین اساس آخرین مهلت ثبت درخواست تخصیص شماره شناسه پایانه فروشگاهی (کارتخوان) ۳۱ مردادماه است که مودیان باید به درگاه عملیات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی www.tax.gov.ir  مراجعه و مشخصات دستگاه کارتخوان خود را ثبت کنند. 

وی گفت: در اولین ماه پس از دریافت شناسه مذکور از طریق پیامک می‌توانند از آن بهره‌برداری کنند و مودیان مالیاتی می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل یا به منظور رفع ابهام به ادارات امور مالیاتی استان مراجعه و یا با سامانه ارتباط مردمی و پاسخگویی تلفنی ۱۵۲۶ تماس بگیرند.
برچسب ها: کارتخوان ، تمدید
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی