امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۹۴۶۶
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲

توضیح علیرضا رحیمی درباره آب‌رفتن امضای یک بیانیه

خرداد؛ یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی می‎گوید که تغییر در تعداد امضاکنندگان، بیشتر درمورد بیانیه‎های مجلس اتفاق می‎افتد و نه طرح‎ها.

علیرضا رحیمی، نماینده مردم تهران و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرناپلاس درباره تغییر در تعداد نمایندگان امضاکننده بیانیه در حمایت از سریال گاندو و شائبه‎هایی در رابطه با جعلی بودن امضاها می‎گوید: به‎ جز بیانیه گاندو، درمورد بیانیه دیگری سراغ ندارم که این موضوع اتفاق افتاده باشد.

رحیمی همچنین معتقد است که این تغییر در تعداد امضاکنندگان بیشتر درمورد بیانیه‎ها اتفاق می‎افتد و نه طرح‎های مجلس.

این عضو هیأت رئیسه مجلس در ادامه می‎گوید که بازهم این موضوع را باید از طریق کسانی که مسئولیت گرفتن امضاء بیانیه مجلس را برعهده داشتند، پیگیری کنید. آقای امیرآبادی مسئول بیانیه گاندو بودند.

او همچنین بر این باور است که این موضوع قابل توجهی برای مصاحبه نیست و جزئی است.

۲۴ تیرماه در جلسه صحن علنی مجلس شورای اسلامی، از طرف هیأت رئیسه مجلس اعلام شد که ۱۵۵ نماینده بیانیه تقدیر از عوامل فیلم گاندو را امضا کردند اما ۲۰ مردادماه پس از انتشار مشروح مذاکرات مشخص شد که ۱۵۵ امضا حقیقت ندارد و این امضاکنندگان حدود ۹۰ نفر هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی