امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۹۵۴۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۱

نگران تحرکات شبه‌نظامی چین در نزدیکی مرز با هنگ کنگ هستیم

خرداد؛سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که این کشور عمیقا نگران تحرکات شبه‌نظامی چین در نزدیکی مرز با هنگ کنگ است.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا امروز -چهارشنبه- گفت که این کشور عمیقا نگران تحرکات شبه‌نظامی چین در نزدیکی مرز با هنگ کنگ است.

وی گفت که آمریکا از طرف‌های درگیر می‌خواهد که از خشونت اجتناب کنند و دولت هنگ کنگ باید به «آزادی بیان و حق تجمع مسالمت‌آمیز» احترام بگذارد.

این سخنگو در ادامه افزود: «ایالات متحده بسیار نگران تحرکات شبه‌نظامی چین در مرزهای هنگ کنگ است. واشنگتن از پکن قویا می‌خواهد که به تعهدات خود عمل کند و اجازه دهد هنگ کنگ سطوح بالایی از خودمختاری داشته باشد.»

وی در ادامه گفت: «ما خشونت را محکوم می‌کنیم و از طرف‌های درگیر می‌خواهیم که خویشتن‌داری پیشه کنند.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی

جناحی در کشور جایگاه ولایت فقیه را فراتر از قانون اساسی قرار داده و به دیگران تحمیل می کنند که این را قبول کنند/گر کسی ابراز التزام کند، گفته می‌شود اعتقاد ندارد و اگر ابراز اعتقاد کند، بهانه می‌آورند که التزام ندارد/رهبری نظام همچنان افزایش مشارکت در انتخابات را مهم‌ترین ضامن بقا و امنیت نظام می‌داند/آمده ایم که بمانیم