امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۹۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

کیم جونگ اون و پوتین پیام دوستی مبادله کردند

خرداد؛ رهبران روسیه و کره شمالی به مناسبت هفتاد و چهارمین سالگرد رهایی شبه جزیره کره از اشغالگری ژاپن با کمک ارتش اتحاد جماهیر شوروی، پیام های تبریک، دوستی و گسترش همکاری مبادله کردند.

خبرگزاری مرکزی کره شمالی روز پنجشنبه گزارش کرد پوتین در این پیام اظهار تمایل کرده است که روابط دو کشور براساس توافق نامه همکاری او با کیم در اجلاس «ولادی وستوک» در روسیه تعمیق و گسترش یابد. «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی نیز در پاسخ پیام پوتین گفته است ملت دو کشور دوست یکدیگر هستند. او گفت: مردم و حزب دموکراتیک خلق کره همواره یاد شاهکارهای بزرگ و نجیب افسران قهرمان و مردان ارتش سرخ که زندگی گرانبهای خود را به خاطر هدف مقدس آزادسازی کره به خطر انداختند فراموش نخواهد کرد. رهبر کره شمالی با بیان اینکه روابط دو جانبه وارد "مرحله جدیدی" شده است گفت: روابط دوکشور به طور پیوسته در زمینه های مختلف از جمله سیاست ، اقتصاد و فرهنگ گسترش می یابد و براساس سنت های رهبران پیشین دو کشور نیز در آینده ادامه می یابد. ارتش اتحاد جماهیر شوروی 15 اوت 1945 توانست شبه جزیره کره را از حاکمیت استعماری ژاپن آزاد کند که به پاس این واقعه در مرکز پیونگ یانگ پایتخت کره شمالی بنای یادبود آزادی ساخته شد.
برچسب ها: کیم جونگ اون ، پوتین
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی