امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۹۶۰۳
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶

تظاهرات در برابر کمیسیون عالی هند در لندن

خرداد؛هزاران نفر که بسیاری پرچم پاکستان و منطقه جامو و کشمیر را در دست داشتند در برابر کمیسیون عالی هند در لندن دست به تظاهرات زدند.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، هزاران نفر که بسیاری پرچم پاکستان و منطقه جامو و کشمیر را در دست داشتند امروز -پنج‌شنبه- در برابر کمیسیون عالی هند در لندن دست به تظاهرات زدند.

معترضان در این تظاهرات پلاکاردهایی با عنوان «کشمیر می‌سوزد»، «کشمیر را آزاد بکنید» و «مودی: چایی بخور، جنگ راه نینداز» در دست داشتند.

شماری از هواداران دولت هند نیز در برابر معترضان هوادار پاکستان دست به تظاهرات زدند. پلیس لندن مانع درگیر شدن این گروه با یکدیگر شد.

یکی از شرکت‌کنندگان در این تظاهرات گفت: «ما به اینجا آمده‌ایم تا اتحادمان را با برادرانمان درکشمیر نشان دهیم.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی

جناحی در کشور جایگاه ولایت فقیه را فراتر از قانون اساسی قرار داده و به دیگران تحمیل می کنند که این را قبول کنند/گر کسی ابراز التزام کند، گفته می‌شود اعتقاد ندارد و اگر ابراز اعتقاد کند، بهانه می‌آورند که التزام ندارد/رهبری نظام همچنان افزایش مشارکت در انتخابات را مهم‌ترین ضامن بقا و امنیت نظام می‌داند/آمده ایم که بمانیم