امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۹۷۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۶

بازدید وزیر دفاع روسیه از نمایشگاه فرهنگی هنری جمهوری اسلامی ایران

خرداد؛ وزیر دفاع وسیه به همراه هیات عالی رتبه نظامی و تنی چند از مقامات نظامی کشورهای شرکت کننده در مسابقات نظامیان جهان در روسیه از نمایشگاه فرهنگی هنری جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد.

امروز شنبه در روز پایانی مسابقات بین المللی نظامیان جهان در روسیه، سرگئی شایگو با حضور در غرفه جمهوری اسلامی، نمایشگاه فرهنگی هنری کشورمان را مطلوب و صنایع دستی ایران را زیبا و ظریف توصیف و از حضور ایران در نمایشگاه و همچنین مسابقات نظامی تشکر کرد.

همچنین سرهنگ خانم ریتا فالر مسئول نمایشگاه از جمهوری اسلامی ایران به خاطر ایجاد فضای شاد و مفرح و ارائه محصولات آموزشی و سرگم کننده برای خانواده ها و فرزندان تشکر و با اهداء لوح یادبود از مسئول غرفه ایران قدردانی کرد.
گفتنی است نمایشگاه فرهنگی هنری جمهوری اسلامی ایران به مدت ۱۸ روز در منطقه آلابینوی مسکو، محل برگزاری مسابقات بین المللی نظامی هر روز پذیرای حضور چشمگیر مردم روسیه و تیم های شرکت کننده در مسابقات بود و پیام های بسیار در تحسین فرهنگ و هنر ایران و همچنین مقاومت و ایستادگی کشورمان دربرابر قدرت های بزرگ از جمله آمریکا در دفتر یادبود نمایشگاه به ثبت رسید.
برپایی کارگاه سرگرمی و بازی های فکری با استفاده از محصولات تولیدی صنایع آموزشی کشورمان برای کودکان و نوجوانان و خوش نویسی برای علاقه مندان بخشی از برنامه های غرفه ایران در این نمایشگاه بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی