امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۹۸۶۰
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹

«حضرت‌پور» عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شد

خرداد؛روح‌الله حضرت پور نماینده ارومیه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شد.

به گزارش خرداد، علیرضا رحیمی عضو هیات رئیسه مجلس با بیان این مطلب اظهار کرد: روز گذشته در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تقاضای عضویت چهار نماینده در این کمیسیون مورد بررسی و رای‌گیری قرار گرفت. یک نفر انصراف داد و سه نفر نتوانستند اکثریت رای را به دست آورند.

وی افزود: حضرت‌پور در نامه‌ای به رئیس مجلس درخواست بررسی این موضوع را داشت که در جلسه دیروز توانسته اکثریت نسبی را کسب کند چون جلسه روز گذشته با حضور ۱۵ نفر تشکیل شد و ایشان ۷ رای را به دست آورده است.

رحیمی اضافه کرد: امروز رئیس مجلس این نامه را به بنده برای بررسی بیشتر ارجاع داد. علی رغم اینکه قرار است این موضوع در جلسه امروز هیات رئیسه مطرح شود، اما ما آیین نامه را بررسی کردیم و این نتیجه حاصل شد که آقای حضرت‌پور توانسته اکثریت نسبی رای را به دست آورد لذا او به عنوان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی انتخاب شده است.

مرتضی صفاری نطنزی نماینده فقید نطنز و عضو کمیسیون امنیت ملی چندی پیش بعد از تحمل یک دوره بیماری درگذشت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی