امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۰۲۲
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۷

بشار اسد: عزم خود را برای آزادی کامل خاک سوریه جزم کرده ایم

خرداد؛ "بشار اسد" رئیس جمهوری سوریه در دیدار با یک هیات روسی با یادآوری اینکه سوری ها عزم خود را برای آزادی سراسر خاک کشور خود جزم کرده اند، افزود که ترکیه از تروریست‌ها در ادلب حمایت نامحدود به عمل می آورد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) بشار اسد روز سه شنبه در دیدار با هیات حزب "روسیه یکپارچه" به ریاست "دیمیتری سابلین" عضو مجلس دومای روسیه به درگیری‌های نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های تروریستی اشاره کرد و ادامه داد که  این درگیری‌ها هیچ شکی باقی نگذاشت که ترکیه از این گروه‌ها حمایت نامحدود به عمل می آورد.

رئیس جمهوری سوریه گفت که  پیروزی‌های ارتش سوریه ثابت می‌کند، ملت و ارتش کشور عزم خود را برای آزادی آخرین وجب از خاک خود  جزم کرده اند، اگر چه گروه‌های تروریستی از سوی برخی طرف‌های بین‌المللی و منطقه‌ای و در رأس آن‌ ترکیه حمایت می‌شوند.

اسد توضیح داد که  "نبردهای اخیر در استان ادلب شکی باقی نگذاشت که آنکارا به روشنی از تروریست‌ها حمایت نامحدود می کند.

اظهارات رئیس جمهوری سوریه در حالی است که ارتش این کشور در ادامه پیشروی به سمت شمال حماه و جنوب ادلب شهر مهم و استراتژیک خان شیخون را به طور کامل تحت محاصره خوددر آورد.
برچسب ها: بشار اسد
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی