امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۰۳۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۴

پمپئو:شکاف در شورای خلیج فارس التیام نیافته است

خرداد؛ وزیر خارجه آمریکا در حالی که مدعی شد توانسته‌اند بین رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی، پیوند ایجاد کنند، بر وجود شکاف در شورای همکاری خلیج فارس اعتراف کرد و گفت هنوز این شکاف التیام نیافته است.

مایک پمپئو عصر سه شنبه در نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد که با موضوع صلح و امنیت بین المللی با تاکید بر چالش های امنیتی خاورمیانه برگزار شد، افزود: ما برای پیوندهای اسرائیل با همسایگان عرب آن، نشست ورشو را ترتیب دادیم.

وی ادامه داد: اخیرا برای حراست از کشتیرانی در خلیج فارس اقدام کردیم که تلاش های چندجانبه ما و بازتاب ارزش های جوامع آزاد است که این شورا باید از آن حمایت کند.

وزیر خارجه آمریکا با استقبال از حمایت انگلیس و بحرین برای پیوستن به ائتلافی که تاکنون عضوی نداشته است، اضافه کرد: شکاف در شورای همکاری خلیج فارس التیام نیافته است.

پمپئو در ادامه این اظهارات، اتهامات تکراری خود را متوجه جمهوری اسلامی ایران کرد و گفت: جمهوری اسلامی و گروه های نیابتی آن به اشاعه ناآرامی در عراق، سوریه و یمن ادامه می دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی