امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۱۲۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۶

اردوغان به‌زودی با رؤسای جمهور آمریکا و روسیه تلفنی گفت‌وگو می‌کند

خرداد؛سخنگوی رئیس‌جمهوری ترکیه گفت که تمام پست‌های نظارتی ترکیه که پیشتر در توافق با ایران و روسیه مستقر شده بودند در جای خود باقی می‌مانند و همچنان به کارکرد پیشین خود ادامه می‌دهند.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «ابراهیم کالین»، سخنگوی رئیس‌جمهوری ترکیه، امروز -چهارشنبه- گفت که تمام پست‌های نظارتی ترکیه که پیشتر در توافق با ایران و روسیه مستقر شده بودند در جای خود باقی می‌مانند و همچنان به کارکرد پیشین خود ادامه می‌دهند.

کالین امروز -‌چهارشنبه- این سخنان را بر زبان آورد.

وی پس از دیدار اعضای کابینه دولت به خبرنگاران گفت که «رجب طیب اردوغان»، رئیس‌جمهوری ترکیه، در روزهای آینده با «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهوری روسیه و «دونالد ترامپ»، همتای آمریکایی‌اش درباره تحولات سوریه گفت‌وگویی تلفنی خواهد داشت.

کالین در ادامه افزود که طرح ایجاد منطقه امن در شمال سوریه که به موافقت آمریکا نیز رسیده است در هفته‌های آتی به‌طور تدریجی اعمال خواهد شد. او همچنین عنوان کرد که نیروهای آمریکایی و ترک «به‌زودی» به گشت‌زنی مشترک در منطقه خواهند پرداخت.   
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی