امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۲۲۶
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴

هند پاکستان را به کشتن سربازش در مرز کشمیر بدون تحریک قبلی متهم کرد

خرداد؛هند اعلام کرد یکی از سربازانش به دست قوای پاکستانی در مرز کشمیر کشته شده است

به گزارش خرداد، به نوشته خبرگزاری فرانسه، این موضوع پس از آن اعلام شده که تدابیر امنیتی مقام های هند در منطقه کشمیر وارد سومین هفته خود شده است.

معمولا قوای هند و پاکستان به صورت پراکنده با آتش خمپاره مواضع یکدیگر را در مرز کشمیر هدف گرفته‌اند که بعضا تلفاتی را در بین نیروهای دو طرف به جا گذاشته است.

رسانه‌های هند گزارش کردند، امروز جمعه یک سرباز هندی  در حین دیده‌بانی در منطقه کوهستانی "راجوری" در مرز کشمیر هدف آتشی از آن طرف مرز بدون آن که اقدام تحریک‌آمیزی انجام داده باشد، قرار گرفته است.

یک سخنگوی ارتش هند نیز گفت که وقوع این اتفاق را تایید می‌کند.

هند می‌گوید، این چهارمین مورد از مرگ نظامیانش در این منطقه از زمان تصمیمش در پنجم اوت برای لغو خودمختاری کشمیر است.

ارتش پاکستان هم گفته، پنج پاکستانی شامل سه سرباز  در گلوله‌باران نیروهای هندی کشته شده‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی

اهم اظهارات روحانی در جشنواره خوارزمی:در داخل مداوم در محاصره تبلیغاتی هستیم/بیش از جغرافیای‌مان به تاریخ‌مان افتخار می‌کنیم/اینقدر دیوار دورمان هست دیگر نیاز نیست شما دیوار بکشید/سلیمانی جناحی نبود و با همه جناح ‌ها خوب بود/می‌گویند وضع مردم بد است، البته وضع مردم خوب نیست اما مقایسه ای کنیم بین شش سال با دوره قبل از آن