امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۲۲۷
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶

توضیحات ظریف پس از دیدار با ماکرون

خرداد؛وزیر امور خارجه کشورمام پس از دیدار با رئیس‌جمهور فرانسه به تشریح جزئیات این دیدار پرداخت.

به گزارش خرداد، محمدجواد ظریف پس از دیدار با رئیس جمهور فرانسه در جمع خبرنگاران گفت‌وگوهایش با ماکرون را سازنده خواند و گفت: بحثی که با ماکرون داشتیم در ادامه تماس‌های تلفنی روسای‌جمهور دو کشور در چند هفته گذشته است.

وی افزود: فرانسه پیشنهادهایی را ارائه کرده بود و ما نیز پیشنهادهایی را درباره نحوه اجرای برجام و گام‌هایی که نیاز است طرفین بردارند ارائه کردیم.

وزیر امور خارجه کشورمان ادامه داد: گفت‌وگوها باید برای رسیدن به درک بهتر در خصوص پیشرفت کار آغاز شود. گفت‌وگوهای خوب و سازنده‌ای بود البته به این بستگی دارد که چگونه اتحادیه اروپا بتواند به تعهداتی که در قالب برجام و همینطور تعهداتی که بعد از برجام و خروج آمریکا متعهد شده انجام دهد. البته اجلاس جی هفت هم هست و فرصتی برای آقای ماکرون است که با سایر اعضای اروپایی ۱+۴ و اگر بخواهند با سایر اعضای گروه هفت صحبت کنند.

وی گفت: ما گفت‌وگوها را ادامه می‌دهیم و ماکرون تماس‌هایش با آقای روحانی ادامه خواهد داشت. دیدگاه‌های ما کاملا مشخص است. ما برجام را غیرقابل مذاکره مجدد می‌دانیم
برچسب ها: ظریف ، ماکرون
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی