امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۲۴۱
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱

زخمی شدن ۳۰ فلسطینی در راهپیمایی غزه

خرداد؛ ۳۰ فلسطینی در راهپیمایی امروز (جمعه) نوار غزه موسوم به راهپیمایی بزرگ بازگشت در مرزهای شرقی غزه با فلسطین اشغالی، زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری فلسطینی «معا»، وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که ۱۶ تن از جمله یک امدادگر در جریان راهپیمایی امروز از سوی نظامیان صهیونیست، هدف گلوله جنگی قرار گرفتند.

هزاران فلسطینی برای شرکت در هفتاد و یکمین جمعه راهپیمایی بزرگ بازگشت با شعار «لبیک یا اقصی»، امروز در مرزهای شرقی غزه تجمع کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی، عکس‌هایی از شهدا، ماکت‌هایی از مسجد الاقصی و نیز پرچم فلسطین را با خود حمل کردند.

بر اساس این گزارش، ده ها تک تیرانداز اسرائیلی در طول مرزهای غزه مستقر شده و ارتش این رژیم، خاکریزهای بیشتری را در منطقه ایجاد کرده است.

از آغاز راهپیمایی های بازگشت در ۳۰ مارس سال گذشته میلادی (۱۰فروردین ۹۷) تاکنون بیش از ۳۲۰ فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی به شهادت رسیده و نزدیک به ۳۲ هزار نفر دیگر نیز زخمی شدند که حال صدها نفر از آنان وخیم است و صدها نفر هم تاکنون معلول و دچار نقص عضو شده‌اند.
برچسب ها: راهپیمایی غزه
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی