امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۳۴۴
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷

جانسون خودش را به‌عنوان «آقای بدون توافق» در تاریخ مطرح نکند

خرداد؛رئیس شورای اروپا گفت که حاضر است درباره ایده‌های عملیاتی، واقع‌گرایانه و قابل‌قبول با تمام اعضای اتحادیه اروپا، ازجمله ایرلند، گفت‌وگو کند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه تلگراف، «دونالد تاسک»، رئیس شورای اروپا، به «بوریس جانسون»، نخست‌وزیر بریتانیا، گفت که خود را «در تاریخ به‌عنوان آقای بدون توافق جا نیندازد.»

تاسک که بناست فردا -‌یکشنبه- با نخست‌وزیر بریتانیا دیدار کند، گفت که جانسون سومین رئیس دولت این کشور خواهد بود که با او درباره برگزیت گفت‌وگو می‌کند.

وی افزود که آماده است «درباره ایده‌های عملیاتی، واقع‌گرایانه و قابل‌قبول با تمام اعضای اتحادیه اروپا، ازجمله ایرلند، گفت‌وگو کند. اما تنها زمانی که بریتانیا آماده باشد چنین پیشنهادهایی را مطرح کند. تنها چیزی که حاضر نیستم بر سر آن همکاری کنم عدم توافق است و همچنان امیدوارم که نخست‌وزیر جانسون نخواهد در تاریخ از اون به‌عنوان آقای بدون توافق یاد شود.»
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی