امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۳۴۶
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶

برای رسیدن به توافق بر سر برگزیت باید طرح پشتیبان را کنار گذاشت

خرداد؛نخست‌وزیر بریتانیا به اظهارات رئیس شورای اروپا درباره برگزیت واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، «بوریس جانسون»، نخست‌وزیر بریتانیا، امروز -‌شنبه- گفت که اگر «دونالد تاسک»، رئیس شورای اروپا، با تغییر در توافق برگزیت موافقت نکند، باید از او به‌عنوان «آقای بدون توافق» یاد کرد.

این در حالی است که روزنامه تلگراف گزارش داد که دونالد تاسک پیشتر به بوریس جانسون گفته بود که خود را «در تاریخ به‌عنوان آقای بدون توافق جا نیندازد.»

تاسک که بناست فردا با نخست‌وزیر بریتانیا دیدار کند، گفت که جانسون سومین رئیس دولت این کشور خواهد بود که با او درباره برگزیت گفت‌وگو می‌کند.

جانسون در جمع خبرنگاران گفت: «به دوستان اروپایی‌مان می‌گویم که اگر نمی‌خواهند به برگزیت بدون توافق برسند، بهتر است طرح پشتیبان ایرلند را کنار بگذارند. اگر دونالد تاسک نمی‌خواهد از او به‌عنوان آقای بدون توافق یاد شود، امیدوارم که این نکته را در ذهن نگاه دارد.»
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی