امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۳۹۵
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

وزیر ارتباطات: امیدواریم توییتر رفع فیلتر شود

خرداد؛ ریاست جمهوری یک مسئله شخصی نیست که بشود به صورت فردی به آن فکر کرد.
محمدجواد آذری جهرمی گفت‌وگوی را با روزنامه ایران انجام داده است که در ادامه بخش‌هایی از آن را می خوانید.وزیر ارتباطات: امیدواریم توییتر رفع فیلتر شود
 
 وزیر ارتباطات گفت: ریاست جمهوری یک مسئله شخصی نیست که بشود به صورت فردی به آن فکر کرد چرا که از نگاه من به پارامتر‌ها و اتفاق‌های بسیاری وابسته است و من تا کنون برایش برنامه نداشته و حتی به سمت آن حرکت هم نکرده ام.

وی افزود: وقتی شما در فضای مجازی ورود می‌کنید به نوعی خودتان را در معرض انتقاد و قضاوت قرار می‌دهید و برخی این فضا را دوست ندارند و تمایل دارند اطراف آن‌ها سکوت و بی خبری باشد.

آذری جهرمی ادامه داد: ما مسئله شبکه ملی اطلاعات را مثل بعضی‌ها یک دعوا سیاسی نمی‌بینیم بلکه به عنوان یک تلکیف قانونی به آن نگاه می‌کنیم متاسفانه عده‌ای در مسئله شبکه ملی اطلاعات ورود پیدا کرده اند که حتی از آن‌ها سوال کنید شبکه ملی اطلاعات به چه معنا است قادر به پاسخگویی نیستند.

وزیر ارتباطات در پایان گفت: ما ناامید نیستیم و امیدواریم توییتر رفع فیلتر شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی