امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۴۲۵
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳

برانکو از احساسش بعد از دریافت جایزه می‌گوید: بیرانوند شایسته بهترین‌هاست

سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص جوایز مراسم برترین‌های لیگ صحبت کرد.
خرداد؛ سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص جوایز مراسم برترین‌های لیگ صحبت کرد.

برانکو از احساسش بعد از دریافت جایزه می‌گوید: بیرانوند شایسته بهترین‌هاست

برانکو ایوانکوویچ در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص مراسم برترین‌های لیگ برتر و برگزیده شدن خودش و پرسپولیس در بخش‌های مختلف اظهار داشت: این جوایز یعنی به رسمیت شناختن تلاش های ما برای هواداران و باشگاه بزرگ پرسپولیس است. من هم مثل هر کس دیگری از دریافت جایزه برترین مربی فصل خوشحالم و این برای هر کسی می تواند فوق العاده باشد و البته شاگردان من جزو بهترین ها هستند.

وی در مورد جایزه مرد سال فوتبال ایران که به بیرانوند داده شد گفت: او سزاوارترین فرد برای این عنوان بود و امیدوارم جایزه اصلی خود را نیز به زودی از ای اف سی دریافت کند و شایسته دریافت جایزه بهترین بازیکن آسیا نیز هست.

سرمربی سابق پرسپولیس در پایان گفت: تمامی شاگردان سابقم در پرسپولیس که فصل فوق العاده‌ای را در کنار آنها داشتم جزو بهترین‌ها هستند و می‌توانستند شانس دریافت جایزه را داشته باشند. از سیدجلال حسینی که رهبر بالقوه تیمم بود تا شجاع و البته نوراللهی و دیگران. برای آنها نیز خوشحالم و بهترین‌ها را باز برای آنها آرزو می‌کنم.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی