امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۴۴۱
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷

شبکه‌های بانکی ایران و روسیه به یکدیگر متصل می‌شود

خرداد؛ سفیر روسیه در ایران خبر داد: شبکه‌های بانکی ایران و روسیه در آینده‌ای نزدیک به یکدیگر متصل می‌شود؛ از این طریق انتقال پول بین دو کشور به راحتی انجام خواهد شد.

«لوان جاگاریان» در دیدار با مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران اظهار کرد: از این پس برگزارکنندگان نمایشگاه ایرانی در روسیه از تسهیل صدور روادید بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، وی در ادامه با تاکید بر لزوم گسترش روابط اقتصادی بین روسیه و ایران، افزود: سه روز دیگر نشست سه جانبه رئیسان جمهوری اسلامی ایران، روسیه و ترکیه برگزار می‌شود و در دیدار روسای جمهوری ایران و روسیه بر گسترش این تعاملات تاکید خواهد شد.

همچنین مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران برای میزبانی از نمایشگاه‌های روس ابراز علاقه‌مندی کرد و افزود: اولین گام برای صادرات، شناساندن محصولات است و برگزاری نمایشگاه گام مهمی برای معرفی محصولات و توسعه صادرات و واردات بین ایران و روسیه محسوب می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی

اهم اظهارات روحانی در جشنواره خوارزمی:در داخل مداوم در محاصره تبلیغاتی هستیم/بیش از جغرافیای‌مان به تاریخ‌مان افتخار می‌کنیم/اینقدر دیوار دورمان هست دیگر نیاز نیست شما دیوار بکشید/سلیمانی جناحی نبود و با همه جناح ‌ها خوب بود/می‌گویند وضع مردم بد است، البته وضع مردم خوب نیست اما مقایسه ای کنیم بین شش سال با دوره قبل از آن