امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۴۴۷
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

زن جوان گرفتار نیت پلید 2 سارق شد

خرداد: سارق سابقه داری که اقدام به سرقت خودروی یک پلیس از فرزندش کرده بود دستگیر شد.

به گزارش خرداد از رکنا، در پی اعلام سرقت طلای یک زن در یکی از روستاه‌های خرمشهر به پلیس این شهرستان دستگیری متهم در درستور کار قرار گرفت.

ماجرا از این قرار بود که زن جوان پس از سرکار رفتن همسرش 2 سارق وارد خانه وی شدند و طلاهای این زن را به سرقت برده و از محل متواری شدند. در ادامه 2 متهم در خیابان شهید منتظری آبادان در حال خوشحالی کردن بودند که پلیس به رفتارهای انها مشکوک می شود و اقدام به بازرسی بدنی آنها می کند. طلاهای سرقتی از این 2 نفر کشف می شود. پلیس در حال دستبند زدن به متهمان بود که عامل اصلی سرقت ها فرار می کند.

بنا بر گزارش رکنا، تحقیقات درخصوص متهم فرای ادامه داشت که همدست وی مکان پنهان شدن وی را لو می دهد و در اظهارتش می گوید که همدستم پس از آزادی از زندان اقدام به سرقت خودروهای مردم می کند در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد متهم فراری خودروی یکی ازافسران پلیس را ازفرزند وی با استفاده از سلاح گرم سرقت کرده است، این متهم که چند سالی است از سوی خانواده اش طرد شده در یکی از مکان های جرم خیز آبادان شناسایی و توسط نیروهای تجسس کلانتری 15احمدآباد دستگیر شد.

متهم دربازجویهای فنی به بیش از 20 فقره انواع سرقت و زورگیری اعتراف کرد و همچنین توسط فرزند پلیسی که خودرواش توسط این فرد باسلاح گرم سرقت شده بود شناسایی شد.

متهم خودرو را پس ازسرقت به قیمت خودروی اسقاطی و بسیار ارزان می فروخت.

علی رنجکش
برچسب ها: سرقت ، حوادث ، پلیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی