امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۴۵۱
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲

واکنش دبیرکل حزب الله لبنان به تجاوزهای اخیر رژیم صهیونیستی

خرداد؛سید حسن نصر الله، دبیر کل حزب‌ الله لبنان به مناسبت دومین سالگرد آزادی جرود عرسال در شهرک «العین» از طریق ویدیو کنفرانس سخنرانی کرد.

به گزارش خرداد، سید حسن نصرالله در ابتدای سخنرانی خود ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان در شهرک العین گفت که سخنرانی خود اولین واکنش به تجاوزهای بامداد رژیم صهیونیستی به لبنان و سوریه است.

وی همچنین موفقیت و پیروزی ارتش لبنان و حزب‌الله و ارتش سوریه در برابر تروریست‌ها را به مردم این دو کشور و خانواده‌های شهدا تبریک گفت.

دبیر کل حزب‌ الله لبنان تصریح کرد: حضور گسترده در این مراسم، اولین پاسخ و واکنش به تجاوزهای شب گذشته اسرائیل بود.

سید حسن نصرالله افزود: نیروهای مقاومت و ارتش سوریه سال‌های زیادی برای مقابله با طرح‌های خطرناک سپری کردند و درگیری الجرود بخش مهمی از درگیری های بزرگ سوریه بود.

وی با بیان اینکه چند روز دیگر یعنی ۳۱ اگوست سالروز ربوده شدن امام موسی صدر و دو همراه وی است، یادآور شد: هرچه که الان داریم و مقاومت و پیروزی در طی دهه‌ها، همه به برکت حضور امام صدر در لبنان بود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی