امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۴۷۴
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۲

انصارالله یمن حملات هوایی رژیم صهیونیستی را محکوم کرد

خرداد؛ «محمد عبدالسلام» سخنگوی انصارالله یمن روز یکشنبه نقض حریم هوایی کشورهای لبنان، سوریه و عراق توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری المسیره یمن، عبدالسلام از کشورهای عربی خواست تا مسئولیت خود را در قبال حملات خصمانه دشمن اسرائیلی به سه کشور عربی بپذیرند و بدانند که این خوی دشمن تهدیدی برای همه و مقابله با آن نیز مسئولیت همه است.

وی گفت: پیام های تهدید آمریکا که از طریق رژیم صهیونیستی ارسال می شود تنها با هدف دیکته کردن معامله قرن به منطقه و از بین بردن مساله فلسطین است.

سخنگوی انصارالله، حملات صهیونیست ها به کشورهای عربی را نشان دهنده شکست بزرگ آمریکا و متحدان منطقه ای آنها در یمن، سوریه و عراق عنوان کرد.

دو پهپاد متجاوز رژیم صهیونیستی بامداد امروز (یکشنبه) با نقض حریم هوایی لبنان، در جنوب بیروت در منطقه ضاحیه سقوط کرد که پهپاد اول هیچگونه خسارتی به همراه نداشت ولی پهپاد دوم که مجهز به بمب بود به بخشی از ساختمان رسانه ای حزب الله خساراتی وارد کرد.

رژیم صهیونیستی همچنین بامداد امروز به جنوب دمشق حمله موشکی کرد که با واکنش پدافند هوایی ارتش سوریه مواجه شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی