امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۰۴۷۷
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱

راز جسد سوخته یک زن در همدان

خرداد: ماموران در بررسی از داخل منزل جسد نیم تنه سوخته یک زن ۴۰ ساله را داخل اتاق پذیرایی این منزل مسکونی کشف می کنند.

 
به گزارش خرداد از رکنا،  فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: جسد سوخته یک زن میانسال از منزلی که در خیابان زمانی دچار حریق شده بود، کشف و با نظر بازپرس تحویل پزشکی قانونی شد.

سرهنگ جمشید باقری روز یکشنبه  اظهار داشت: ساعت یک و ۳۰ دقیقه بامداد روز گذشته خبر آتش گرفتن یک منزل مسکونی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش شد.

وی اضافه کرد: تیمی از ماموران کلانتری در محل حضور یافته و متوجه شعله های آتش از یک منزل مسکونی و تلاش عوامل آتش نشانی برای مهار آن می شوند که بعد از مدتی با همت گروه های امدادی آتش خاموش می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان ادامه داد: ماموران در بررسی از داخل منزل جسد نیم تنه سوخته یک زن ۴۰ ساله را داخل اتاق پذیرایی این منزل مسکونی کشف می کنند.

سرهنگ باقری افزود: با کشف جسد ماموران موضوع را به بازپرس کشیک دادسرای همدان اطلاع داده و دقایقی بعد تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی در محل حضور یافت.

وی گفت: با دستور مقام قضایی جسد این زن برای کالبد شکافی در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت و تحقیقات پلیس برای کشف حقیقت همچنان ادامه دارد.
برچسب ها: جسد ، همدان ، قتل ، حوادث
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی